Transport zwłok - wycena

Chwolka to firma zajmująca się międzynarodowym transportem zwłok. Nasza firma od lat pomaga rodzinom sprowadzać ciała najbliższych członków rodziny do kraju. Naszą dewizą jest zapewnienie godnego i pełnego szacunku transportu zwłok oraz prochów z każdego miejsca na świecie.

Zadzwoń do nas

Wycena transportu zwłok

Kiedy odchodzi bliska nam osoba rodzina przeżywa naprawdę trudny i ciężki czas. Żal i smutek często łączą się z niedowierzaniem w zaistniałą sytuację. Dlatego wychodzimy na przeciw Państwa potrzebom w tym szczególnym czasie i pomagamy w sprowadzeniu najbliższej osoby zza granicy,a tym samym w spokojnym przeżyciu żałoby.

Dla nas każda rodzina to osobna i niepowtarzalna historia. Dlatego też koszt transportu zwłok czy też prochów ustalamy indywidualnie. Cena jest zależna od wielu czynników, tj.: miejsce odebrania ciała, charakter rodzinnego pożegnania bliskiego w kaplicy lub sali pożegnań oraz zakres formalności, w tym: koszt tłumaczeń, upoważnień, pozwoleń.

Jeśli chcą Państwo poznać przykładowe ceny transportu zwłok z zagranicy zapraszamy na stronę: cennik. Proszę jednak pamiętać, że ostateczna cena jest ustalana indywidualnie.

Mapa Polski

Wycena

Przyjmujemy zlecenia przez całą dobę i przystępujemy do ich realizacji natychmiast, nie ważne z jakiego miejsca dzwoni nasz rozmówca. Nasi wywalifikowani i pełni empatii oraz zrozumienia pracownicy są do Państwa dyspozycji 24 h na dobę. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt.