Polityka prywatności

Osoba odpowiedzialna

Administratorem Pani/Pana danych na stronie https://chwolka.pl jest jej właściciel: Chwolka, Marcin Tyczyński, z siedzibą w Ośnie Lubuskim na ul. Bolesława Chrobrego 12A, dostępnym pod danymi kontaktowymi: tel. +48 608-135-247, adres e-mail: chwolka@onet.eu.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i nie śledzimy ich aktywności na stronie (np. spędzonego czasu). Nie próbujemy powiązać adresu ip z konkretnym użytkownikiem. Strona nie korzysta z plików cookies.

Strona wykorzystuje usługę Google Analytics, która pozwala m.in. na sprawdzenie z jakiego kraju korzystają Państwo ze strony internetowej. Pozwala nam to na dopasowanie naszych usług do Państwa potrzeb.

W celu bezpośredniego kontaktu udostępniamy nasz numer telefonu i adres e-mail. Po kontakcie, w celu realizacji usługi, prosimy o dane niezbędne do wykonania usługi. Danych nie udostępniamy osobom postronnym, zgodnie z przepisami Ustawy o ochrone danych osobowych.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów polityki prywatności jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasze dane można znaleźć w zakładce kontakt.

Korzystanie przez użytkownika z serwisu oznacza, iż użytkownik akceptuje powyższą politykę prywatności.

© 2023 Chwolka, Polski Zakład Pogrzebowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zrealizowana przez buxlabs.pl

Zadzwoń +48 608-135-247 lub napisz  | chwolka@onet.eu