Transport zwłok z Hagen/Bochum

Miasta Hagen i Bochum znajdują się w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, w środku Zagłębia Ruhry. W związku z tym niezbędne dokumenty umożliwiające transport osoby zmarłej należy uzyskać w Konsulacie Głównym w Kolonii. Główna siedziba naszej firmy znajduje się niedaleko granicy (25 km od przejścia granicznego w Słubicach) jesteśmy więc w stanie zagwarantować szybki i bezpieczny transport zmarłych z Hagen/Bochum do Polski.

Cena transportu zwłok z Niemiec do Polski

Transport zwłok z Niemiec do Polski to koszt:

6,500 - 9,900 PLN

W celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 608-135-247

Miasta Hagen i Bochum ze względu na swoje położenie stały się ważnymi ośrodkami przemysłowymi i usługowymi na terenie Niemiec. Duża część Polaków wybiera więc ten kierunek w ramach poszukiwania pracy.

Nasze atuty

Dzięki bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego jesteśmy w stanie szybko i bez komplikacji uporać się z niezbędnymi formalnościami. Lata doświadczeń sprawiają także, iż biegle posługujemy się fachowym słownictwem oraz znamy wszelkie obowiązujące przepisy i normy prawne.

Dodatkowo:

Sieć oddziałów na terenie Niemiec

Według obowiązującego prawa, transport zwłok dozwolony jest jedynie specjalnie do tego celu przeznaczonymi środkami transportu, po spełnieniu określonych wymogów sanitarnych. W związku z tym, w celu sprowadzenia zwłok do Polski konieczne jest skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w międzynarodowym przewozie zwłok.

Nasza firma z powodzeniem od lat specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki sprawnie działajacej sieci dyżurów jesteśmy w stanie, w przeciągu maksymalnie dwóch godzin dotrzeć pod wskazany adres na terenie Niemiec.

Jeśli osoba zmarła znajduje się na terenie Hagen/Bochum (Nadrenia Północna-Westfalia) lub w pobliżu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

+48 608-135-247

Czas transportu ciała z Hagen/Bochum

1dzień roboczy

formalności

+

1-2 dni

transport

Formalności związane z organizacją niezbędnych pozwoleń i dokumentacji zajmują w znaczącej większości przypadków 1 dzień roboczy. Sam transport to dodatkowe 1-2 dni (z uwzględnieniem dni urzędowo wolnych od pracy). Dokładamy więc wszelkich starań, aby rodzina mogła możliwie najszybciej pożegnać bliskiego zmarłego i towarzyszyć mu w jego ostatniej drodze.