Transport zwłok z Frankfurtu

Frankfurt nad Menem leży w Hesji, więc administracyjnie podlega pod Konsulat Główny w Kolonii, gdzie można załatwić niezbędne formalności związane z transportem osoby zmarłej za granicę kraju. Dzięki lokalizacji naszej firmy niedaleko granicy (25 km od przejścia granicznego w Słubicach) jesteśmy w stanie zagwarantować szybki i bezpieczny transport zmarłych z Frankfurtu do Polski.

Cena transportu zwłok z Niemiec do Polski

Transport zwłok z Niemiec do Polski to koszt:

6,500 - 9,900 PLN

W celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 608-135-247

Szacuje się, że Polacy są we Frankfurcie nad Menem czwartą co do wielkości grupą obcokrajowców, jest ich około 13 tysięcy. Wśród nich znajdują się osoby, które przyjechały jeszcze w czasach PRL, migranci zarobkowi czy też specjaliści, dla których to niemieckie miasto jest kolejnym etapem w rozwoju kariery zawodowej.

Nasze atuty

Dzięki bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego jesteśmy w stanie szybko i bez komplikacji uporać się z niezbędnymi formalnościami. Lata doświadczeń sprawiają także, iż biegle posługujemy się fachowym słownictwem oraz znamy wszelkie obowiązujące przepisy i normy prawne.

Dodatkowo:

Sieć oddziałów na terenie Niemiec

Według obowiązującego prawa, transport zwłok dozwolony jest jedynie specjalnie do tego celu przeznaczonymi środkami transportu, po spełnieniu określonych wymogów sanitarnych. W związku z tym, w celu sprowadzenia zwłok do Polski konieczne jest skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w międzynarodowym przewozie zwłok.

Nasza firma z powodzeniem od lat specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki sprawnie działajacej sieci dyżurów jesteśmy w stanie, w przeciągu maksymalnie dwóch godzin dotrzeć pod wskazany adres na terenie Niemiec.

Jeśli osoba zmarła znajduje się na terenie Frankfurtu (Hesja) lub w pobliżu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

+48 608-135-247

Czas transportu ciała z Frankfurtu

1dzień roboczy

formalności

+

1-2 dni

transport

Formalności związane z organizacją niezbędnych pozwoleń i dokumentacji zajmują w znaczącej większości przypadków 1 dzień roboczy. Sam transport to dodatkowe 1-2 dni (z uwzględnieniem dni urzędowo wolnych od pracy). Dokładamy więc wszelkich starań, aby rodzina mogła możliwie najszybciej pożegnać bliskiego zmarłego i towarzyszyć mu w jego ostatniej drodze.