Transport zwłok z Düsseldorf/Essen

Miasta Düsseldorf/Essen leżą na terenie Nadrenii Północnej-Westfalii, więc pod względem administracyjnym podlegają pod Konsulat Główny w Kolonii, gdzie można załatwić niezbędne formalności związane z transportem osoby zmarłej za granicę kraju. Główna siedziba naszej firmy znajduje się niedaleko granicy (25 km od przejścia granicznego w Słubicach) przez co jesteśmy w stanie zagwarantować szybki i bezpieczny transport zmarłych z Dortmundu do Polski.

Cena transportu zwłok z Niemiec do Polski

Transport zwłok z Niemiec do Polski to koszt:

6,500 - 9,900 PLN

W celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 608-135-247

Miasta Düsseldorf oraz Essen ze względu na duże znaczenie gospodarcze są bardzo często wybieranym kierunkiem emigracji zarobkowej naszych rodaków. Od wielu lat na terenie tych miast działają krematoria. Dodatkowo warto dodać, iż miejskie krematoria podlegają dobrowolnej kontroli jakości od 2008 roku. Pieczęć jakości i aprobata jest przyznawana dopiero po sprawdzeniu przez niezależną jednostkę kontrolną. Krematorium w Düsseldorfie otrzymało taką pieczęć w 2010 roku. Krematorium w Essen „Friedhof am Hellweg” zaś oprócz dużej sali pogrzebowej, która może pomieścić do 150 osób, posiada również małą salę pogrzebową z 30 miejscami.

Nasze atuty

Dzięki bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego jesteśmy w stanie szybko i bez komplikacji uporać się z niezbędnymi formalnościami. Lata doświadczeń sprawiają także, iż biegle posługujemy się fachowym słownictwem oraz znamy wszelkie obowiązujące przepisy i normy prawne.

Dodatkowo:

Sieć oddziałów na terenie Niemiec

Według obowiązującego prawa, transport zwłok dozwolony jest jedynie specjalnie do tego celu przeznaczonymi środkami transportu, po spełnieniu określonych wymogów sanitarnych. W związku z tym, w celu sprowadzenia zwłok do Polski konieczne jest skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w międzynarodowym przewozie zwłok.

Nasza firma z powodzeniem od lat specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki sprawnie działajacej sieci dyżurów jesteśmy w stanie, w przeciągu maksymalnie dwóch godzin dotrzeć pod wskazany adres na terenie Niemiec.

Jeśli osoba zmarła znajduje się na terenie Düsseldorf/Essen lub w pobliżu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

+48 608-135-247

Czas transportu ciała z Düsseldorf/Essen

1dzień roboczy

formalności

+

1-2 dni

transport

Formalności związane z organizacją niezbędnych pozwoleń i dokumentacji zajmują w znaczącej większości przypadków 1 dzień roboczy. Sam transport to dodatkowe 1-2 dni (z uwzględnieniem dni urzędowo wolnych od pracy). Dokładamy więc wszelkich starań, aby rodzina mogła możliwie najszybciej pożegnać bliskiego zmarłego i towarzyszyć mu w jego ostatniej drodze.