Transport zwłok samolotem

Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalnym transportem zwłok z zagranicy. Dysponujemy nie tylko odpowiedną flotą, ale mamy również możliwość zorganizowania transportu lotniczego.

Transport zwłok samolotem to skomplikowany i wymagający odpowiedniej wiedzy proces. Każda linia lotnicza posiada własne wytyczne co do przewozu trumien i urn na pokładzie swoich samolotów. Zdarzyć się może, iż dana linia lotnicza wyda pozwolenie tylko na transport urny lub umożliwia jej przelot w bagażu podręcznym. Dodatkowo każda firma posiada swoje procedury i przepisy dotyczące wymaganych dokumentów.

Powierzając naszej firmie kwestię organizacji transportu zwłok osoby bliskiej samolotem mają Państwo pewność rzetelnej i fachowej organizacji. Ze swojej strony gwarantujemy wybór najbardziej optymalnej trasy przelotu, a także odbiór trumny lub urny z każdego lotniska w Polsce i Europie oraz przewiezienie jej do miejsca docelowego na terenie całego kraju.

Koszt transportu zwłok samolotem

Koszt transportu zwłok samolotem jest zawsze ustalany indywidualnie z kazdym Klientem i jest zależny od wielu czynników. Pełny kosztorys usługi jest Państwu przedstawiany w jak najkrótszym czasie, by można było na spokojnie go przeanalizować i podjąć decyzję.

Dodatkowe informacje na temat kosztów transportu zwłok znajdą Państwo na naszej podstronie cennik.

Gdzie szukać dodatkowych informacji?

Najbardziej rzetelnym źródłem informacji na temat transportu zwłok samolotem jest witryna rządowa.