Dezynfekcja karawanów

Po każdorazowym przewiezieniu zwłok lub prochów nasze auta są poddawane dokładnej dezynfekcji przy użyciu preparatów o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym.

Do dezynfekcji używamy profesjonalnych środków, a także akcesoriów myjących. Pracownik wykonujący dezynfekcję jest ubrany w odpowiedni kombinezon zabezpieczający przed wszelkimi związkami chemicznymi oraz posiada jednorazowe rękawice ochronne.

W związku z sytuacją epidemiolgiczną w naszym kraju i na świecie oraz możliwością transportu ciała osoby zarażonej Covid-19 (SARS-CoV-2) przeprowadzamy wszelkie zabiegi dezynfekcyjnie według restrykcyjnych zaleceń Rozporządzenia Ministra Zdrowia.

Jako przejaw dbałości o najwyższą jakość naszych usług wykonujemy również co najmniej raz w tygodniu mycie powierzchni karawanów środkiem myjącym oraz profesjonalne mycie pojazdu w specjalistycznej myjni.

Gdzie szukać dodatkowych informacji?

Najbardziej rzetelnymi źródłami informacji na temat transportu zwłok są witryny rządowe udostępniające informacje o: transporcie zwłok z zagranicy oraz  ceremonii pogrzebowej w czasie pandemii koronawirusa.

© 2023 Chwolka, Polski Zakład Pogrzebowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zrealizowana przez buxlabs.pl

Zadzwoń +48 608-135-247 lub napisz  | chwolka@onet.eu