Historia firmy

Nasze początki

Początki działalności naszej rodzinnej firmy sięgają lat 90 XX wieku. Firma powstała w Niemczech i już od początku swojej działalności była skoncentrowana na transporcie zwłok. Na samym początku dysponowała jednym karawanem.

Dalszy rozwój

Z czasem, dzięki coraz lepszej znajomości przepisów i procedur, jak również dzięki zmianom ustrojowym mieliśmy szansę rozwinąć naszą firmę. Dzięki skoncentrowaniu na transporcie zwłok staliśmy się profesjonalistami w tej dziedzinie. Na chwilę obecną dysponujemy kilkoma pojazdami marki VW Caravelle, które posiadają pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, a nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy i różnych części świata.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy także na wybór odpowiednich współpracowników. Zatrudnione u nas osoby to ludzie pełni empatii i zrozumienia, a także osoby dysponujące ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Dużą uwagę przywiązujemy także do poziomu komunikacji z naszymi Klientami. Rozumiemy jak trudne są to dla nich chwile dlatego jesteśmy delikatni i zarazem konkretni. Naszym dodatkowym atutem jest również to, iż biegle posługujemy się językiem niemieckim i angielskim, więc nie ogranicza nas bariera językowa.

Płynna znajomość języków obcych to dla nas także możliwość szybkiego i skutecznego załatwienia wszelkich niezbędnych formalności w zagranicznych urzędach. Dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie przyspieszyć proces sprowadzenia bliskich Wam osób do domu.