24h / Polska +48 608 135 247

24h / Niemcy +49 - (0)171-650 34 66

FAX 0048-95-7576332

e-mail: chwolka@onet.eu

Całodobowy dyżur telefoniczny

POLSKA   0048 608 135 247

NIEMCY   0049 - (0)171 - 650 34 66

Transport zwłok z Danii

Przygotowanie pochówku nie jest zadaniem prostym. Kwestię tę może skomplikować fakt, że bliska osoba odeszła z dala od swojego miejsca zamieszkania – a dokładniej poza granicami ojczystego kraju. W takiej sytuacji nie należy się dodatkowo załamywać. Ten trudny czas można przetrwać dzięki profesjonalnemu wsparciu. Organizacja pogrzebu nie dojdzie do skutku, jeśli rodzina nie zadba o transport zwłok zmarłego do kraju. Pojawia się pytanie, w jaki sposób załatwić formalności, których jest w tym przypadku całkiem sporo? I gdzie znaleźć firmę, która uda się po ciało aż do Danii?

W takich chwilach pojawiamy się my. Chwolka to firma specjalizująca się w międzynarodowym transporcie zwłok do Polski z krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej, w tym m.in. Danii. Posiadamy niemal 30-letnie doświadczenie w przewozie zmarłych. Usługa ta wiąże się przede wszystkim z dobrą znajomością kwestii prawnych, jakimi obarczone jest sprowadzanie ciał zmarłych z zagranicy. Aby pogrzeb mógł się odbyć w kraju, należy dopełnić szeregu formalności. Nie każdy ma na to czas, a tym bardziej ochotę: żałoba potrafi odebrać energię do działania. Rodziny zmarłych mogą liczyć więc na nas w pełnym zakresie.

Jak wyglądają formalności związane z transportem zwłok z Danii?

Służymy pomocą przy wypełnianiu dokumentów związanych z przewozem zmarłego na teren kraju. Pomagamy w pozyskiwaniu niezbędnych zaświadczeń, bez których nie sposób zorganizować transportu zwłok z Danii. Nie wszystkim rodzina musi zajmować się we własnym zakresie – chętnie ją w tym wyręczymy. Wystarczy pełnomocnictwo, aby w większości przypadków w sposób zgodny z prawem i rzetelny zastąpić pogrążonych w żałobie bliskich – mogą nie mieć wystarczająco wiele sił, aby dopełnić formalności. Zawsze jesteśmy obok w takich momentach i służymy naszym profesjonalnym, pełnym empatii wsparciem. Cierpliwie tłumaczymy, gdzie złożyć podpisy, do jakiego urzędu udać się w celu pozyskania zaświadczenia oraz do którego miejsca zadzwonić, aby dowiedzieć się, gdzie należy udać się po zmarłego.

Transport zwłok z Danii do Polski: wsparcie w pełnym zakresie

Proponujemy rzetelną i kompleksową usługę przewozu zmarłych z Danii na teren Polski. Na co dzień posługujemy się doskonałą znajomością prawa pogrzebowego obowiązującego w danym kraju. Nie pomijamy żadnej związanej z tym formalności. Pozostajemy na bieżąco, jeśli mowa o potrzebnej dokumentacji czy formalnościach, jakie należy dopełnić przed przygotowaniem zwłok do transportu. Aktualizujemy wiedzę na temat zaświadczeń związanych z chorobami wirusowymi czy innymi zmiennymi, jakie miały miejsce w ostatnim czasie. Doświadczenie i aktualna wiedza: w tym tkwi istotna naszej działalności.

Oczywiście na tym nie kończy się nasze zadanie. Jako zakład pogrzebowy odpowiedzialni jesteśmy za transport zmarłego do Polski, w tym przygotowanie ciała do podróży. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów przystosowanych do jazdy na dłuższych dystansach. Po ustaleniu miejsca docelowego dobrze planujemy trasę – tak, aby usługę zrealizować szybko i sprawnie: zwykle zajmuje to do kilku dni. Gdy dotrzemy już do szpitala lub zakładu pogrzebowego, w którym znajduje się ciało, przechodzimy do dopełnienia formalności. Następnie, w pełnym poszanowaniu do zwłok, przygotowujemy je do transportu w specjalnie skonstruowanej w tym celu trumnie bądź urnie (po wcześniejszej kremacji).

Przewóz zwłok do Polski z Danii – profesjonalne podejście

Jeśli bliska Ci osoba zmarła na terenie Danii i nie wiesz, w jaki sposób przetransportować ciało do Polski – skorzystaj z naszego wsparcia. Wiemy, jak trudny i smutny czas Cię teraz czeka. Organizacja pogrzebu potrafi odebrać resztki energii. Formalności związane z przewozem zwłok zza granicy nie muszą Cię zajmować: skontaktuj się z nami. Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę każdego dnia tygodnia. Wystarczy do nas zadzwonić, aby uzyskać profesjonalną poradę lub pomoc w przygotowaniu transportu zwłok z Danii do Polski, a także innego kraju na terenie Unii Europejskiej.