24h / Polska +48 608 135 247

24h / Niemcy +49 - (0)171-650 34 66

FAX 0048-95-7576332

e-mail: chwolka@onet.eu

Całodobowy dyżur telefoniczny

POLSKA   0048 608 135 247

NIEMCY   0049 - (0)171 - 650 34 66

Koszt sprowadzenia zwłok z Niemiec

 
Zajmujemy się przewozem ciała zmarłego do Polski w sposób profesjonalny, z zachowaniem norm i zasad etycznych, sanitarnych i prawnych. Koszt sprowadzenia zwłok z Niemiec, kremacji oraz transportu urny zależy od następujących czynników:

  • odległości pomiędzy miejscowością, w której znajduje się ciało a docelowym miejscem przewozu,
  • zakresu koniecznych do załatwienia kwestii formalnych oraz niezbędnych do wniesienia opłat urzędowych,
  • umożliwienia rodzinie pożegnania bliskiego w kaplicy cmentarnej przed kremacją lub transportem urny.

Odbieramy nieboszczyka ze szpitala, hospicjum, z domu opieki oraz miejsca zamieszkania. Dysponujemy pojazdami, które spełniają wszelkie warunki techniczne i sanitarne. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprowadzaniu zmarłych z zagranicy do Polski.

Ile kosztuje przewiezienie zwłok z Niemiec?

Na podstawie informacji udzielonych przez rodzinę zmarłego podajemy ostateczną wycenę usługi obejmującą profesjonalny transport zwłok z Niemiec. Cena przewozu zmarłych do Polski kształtowana jest także przez niezbędne do uzyskania tłumaczenia, pozwolenia i upoważnienia. Wpływają na nią również indywidualne życzenia rodziny oraz rodzaj i jakość wybranej trumny bądź urny.

Jeśli wyrażą Państwo takie życzenie, sporządzimy wcześniej pełny kosztorys sprowadzenia ciała zmarłego do kraju. Gwarantujemy przejrzyste i rzetelne warunki współpracy. Dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności, nie angażując rodziny w ten smutny obowiązek. Pozostajemy w kontakcie na każdym etapie procedury. W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Po uzyskaniu informacji o Państwa zamiarach i życzeniach, jesteśmy w stanie określić dokładnie koszta kompletnej usługi, transportu osoby zmarłej lub kremacji oraz sporządzić kosztorys.

Całodobowy dyżur telefoniczny w Niemczech  0171-6503466

 

Od 25 lat szybko godnie uczciwie tanio